XBox One güncellemesi geldi. Mart ayı XBox One güncellemesi

XBox One güncellemesi geldi. Milyonlarca kişinin bekledii XBox one için mart ayı güncellemesi geldi.

Milyonların merakla beklediği Microsoft`un oyun konsolu XBox Oneiçin yeni bir güncelleme geldi. Çeşitli sistem iyileştirmeleri barındıran Mart güncellemesinin öne çıkan özelliklerinden biri ekran görüntüsü alma fonksiyonun gelmiş olması.

Artık oyuncular bir oyun içindeyken Xbox One tuşuna iki defa basarak ekran görüntüsü alabilecekler. Görüntüyü kaydetmek için de “Y” tuşuna bir daha basılması gerekiyor.

XBox One güncellemesinde bunun yanında oyun sistemine kulaklık konuşulduğunu belirleyen bir simge, arkadaşlık önerileri, arka plan resimlerinde şeffaflık ayarı, gerçek isminizi paylaşabilme, spam mesajları Microsoft’a şikayet etme özellikleri de geldi. Güncelleme Mart ayı içinde makinelere kademeli olarak yüklenecek.

XBOX ONE YARIŞMASI RENKLİ ANLARA SAHNE OLDU

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ziyaretçilerinin alışveriş keyfini düzenlediği X Box yarışması ile ikiye katladı. Yarışmada ilk üç’e sürpriz ödüllerin yanı sıra Cinemaximum’dan çift kişilik sinema bileti hediye edildi.

Açıldığı günden bu yana hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi olduğu kadar kültür, sanat ve eğlence etkinlikleriyle de bölgenin çekim merkezi haline gelen Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bu kez de “

X-Box Yarışması” ile ziyaretçilerini hem eğlendirdi hem de sürpriz hediyeler dağıttı. Dereceye giren herkese Cinemaximum’dan çift kişilik sinema bileti hediye edilirken, ilk üç için düşünülmüş sürpriz hediyeler göz doldurdu.

Oldukça çekişmeli geçen yarışma ve her yaş grubundan ziyaretçilerin büyük ilgisini gören “X Box Yarışması”nın birincisine Fakir’den elektrikli süpürge ile Sporyum Restaurant’tan çift kişilik yemek; ikinciye Fakir’den fön makinesi ile Popeyes’ten çift kişilik yemek; üçüncüye ise Bargello’dan bay/bayan parfümü ile Sbarro’dan çift kişilik yemek hediye edildi. Dereceye giren tüm yarışmacılara ayrıca Cinemaximum’dan çift kişilik sinema bileti verildi.
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz