TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU BAŞKANI NİHAT ÖZDEMİR, BUGÜN BAŞLAYACAK OLAN YENİ SEZON ÖNCESİNDE MESAJ YAYIMLADI. ÖZDEMİR, "İNŞALLAH EL ELE VEREREK YENİ SEZONDA DA GEMİYİ LİMANA SAĞ SALİM YANAŞTIRACAĞIZ" DEDİ. (İHA/İSTANBUL-İHA) Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, bugün başlayacak olan yeni sezon öncesinde mesaj yayımladı. Özdemir, "İnşallah el ele vererek yeni sezonda da gemiyi limana sağ salim yanaştıracağız" dedi.

Nihat Özdemir: ‘Şimdi hedef Macaristan’da yapacağımız maç’

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Rusya galibiyetinden dolayı Milli Takımı tebrik ederek, “Şimdi hedef Macaristan’da Budapeşte’de yapacağımız maç olacak. İnşallah o maçtan da iyi bir sonuçla Türkiye’mize dönüp Uluslar Ligi maçlarını bu şekilde tamamlamış olacağız” dedi.

Uluslar B Ligi 3. Grup 5. maçında A Milli Futbol Takımı, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda karşılaştığı Rusya’yı 3-2 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, “Pandemiden sonraki ilk galibiyetimizi aldık hem de Rusya karşısında. Rusya yenemediğimi bir takım. Takımımız kendi evinde futbolunu ortaya koyarak maçtan 3-2 galip ayrılmasını bildi. Baştan Teknik Direktörümüz Şenol Güneş olmak üzere bütün görev alan futbolcularımızı cani yürekten tebrik ediyorum. Şimdi hedef Macaristan’da Budapeşte’de yapacağımız maç olacak. İnşallah o maçtan da iyi bir sonuçla Türkiye’mize dönüp Uluslar Ligi maçlarını bu şekilde tamamlamış olacağız” şeklinde konuştu.

Oğuzhan Ort – Bora Akyol
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz