görsel SEK, Euroleague’in resmi sponsoru oldu

“SEK İyilikle Büyütür” mottosu çerçevesinde çocukların hem fiziksel, hem de sosyal gelişimini destekleyen projeleri hayata geçiren SEK, Avrupa’nın en prestijli basketbol organizasyonu Euroleague Basketball’un resmi sponsorlarından biri oldu.

Türkiye’nin yenilikçi süt ürünleri markası SEK, yarışmalar, spor karşılaşmaları, kurumsal sosyal sorumluluk programları ve eğitim girişimleri geliştiren ve organize eden Euroleague Basketball ailesine katıldı.

EuroLeague’in İyilikle Besleyen Sponsoru olarak, çocukların sağlıklı gelişimi için spora destek veren SEK, Euroleague Basketball ile üç yıllık anlaşma imzaladı.

SEK markasının bağlı olduğu Tat Gıda’nın Genel Müdürü Arzu Aslan Kesimer, Euroleague Basketball Başkan ve CEO’su Jordi Bertomeu ve Tat Gıda Pazarlama ve Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Refik Öner’in katılımıyla gerçekleştirilen basın toplantısı sırasında sponsorluk için imzalar atıldı.

1494929538_Mehmet_Refik___ner_ArzuAslan_Kesimer_Jordi_Bertomeu

BİZİM İÇİN GURUR VERİCİ BİR İŞBİRLİĞİ

Tat Gıda Genel Müdürü Arzu Aslan Kesimer sponsorluk anlaşması ile ilgili heyecanını dile getirdiği konuşmasında: “İyilikle büyüten marka olarak, EuroLeague ile birlikte bu yolda yürümekten ve birlikte büyüyecek olmaktan ötürü son derece mutluyuz. SEK ile spor ve eğitimi entegre eden çeşitli iş birlikleri ve projeler yürütüyoruz. Dünyanın en prestijli spor organizasyonlarından biri olan Euroleague Basketball ile iş birliği yapmak bizim için gurur verici. Bu vesileyle atmış olduğumuz önemli adımlara bir yenisini daha eklerken, Türk ve Avrupa basketboluna değer katacağına inandığımız iş birliğimizin her iki taraf için uzun vadeli ve başarılı bir deneyim olmasını temenni ediyoruz” dedi.

SEK İLE AMAÇLARIMIZ ÖRTÜŞTÜ

Euroleague Basketball Başkan ve CEO’su Jordi Bertomeu konuyla ilgili yaptığı konuşmasında şunları söyledi; “Ortaklarımız arasına yeni katılan SEK’e ailemize hoş geldin demek için Final Four’un hemen öncesinden daha iyi bir zamanlama düşünemezdim. SEK’in turnuvalarımızın bir parçası olmak için duyduğu heyecan bizim için de gerçekten memnuniyet verici. SEK ve Euroleague Basketball gibi alanlarında lider iki markanın kendi değerleriyle, çocuklara destek olmak ve iyilikle büyütmek hedefi amaçlarımızın örtüştüğünü gösteriyor.”

TÜM DÜNYADA BÜYÜK İLGİ GÖRÜNÜYOR

Basın toplantısında SEK adına söz alan bir diğer isim de Tat Gıda Pazarlama ve Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Refik Öner oldu. Öner konuşmasında sponsor olma nedenlerini anlattı: “EuroLeague sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada milyonlar tarafından ilgiyle takip edilen, çok önemli bir basketbol organizasyonu. Bu güçlü varlığı ile EuroLeague yalnızca basketbolu özendirip geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda basketbolun simgelediği değerleri de destekliyor, basketbol izleyicilerine bu değerleri aşılamaya da katkıda bulunuyor. Yeni nesillerin işte bu değerler çerçevesinde “iyilikle beslenmeleri ve iyilikle büyümeleri” için biz de SEK olarak EuroLeague’i desteklemeyi seçiyoruz.”

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s