Çinlilerin taklit edemediği Türk

  • DV Diamond tam 196 parçayı sesle hareket ettirebiliyor. 

  • Almak için 8 ay sıra beklemek gerekiyor.

Otomobil dönüşüm noktasında ABD’den ve Avrupa’dan ödüllerle taçlandırılan ve dünya devi Mercedes-Benz’in vip araç dönüşümünde yetkili van partner’ı olan DizaynVip by Erbakan Malkoç, 17. kez kapılarını açacak olan Asya’nın en büyük otomobil fuarı Çin Auto Shanghai 2017’ye tek Türk firma olarak katılmaya hazırlanıyor.

8. Hall 1 numaralı stantta yerini alan DizaynVip by Erbakan Malkoç, fuara dünyanın hareketli aksamları sesle hareket edebilen ilk vip aracı “DV-Diamond” ile damga vuracak.

20 yıl önce Türkiye’de otomobil dönüşüm sektörünü ortaya çıErbakan Malkoç(2)_karan, 2013’te Uluslararası Marka Liderleri Zirvesi Lob’in Europe’ta “Avrupa’nın En İyi Otomobil Tasarımı” ve 2014’te ABD’nin en prestijli organizasyonu IMA IMPACT Teknoloji Zirvesi’nde “Dünya’da Otomobil Tasarımında Teknolojiyi En İyi Kullanan Firma” ödüllerinin sahibi olan DizaynVip by Erbakan Malkoç, Asya’nın en büyük otomobil fuarı olma unvanını taşıyan 17. Auto Shanghai 2017’ye tek Türk otomobil firması olarak katılacak.

DÜNYANIN EN İYİLERİ SIRAYA GİRDİ

Çin’in Şangay kentinde 21 Nisan Cuma günü kapılarını açacak olan ve 28 Nisan Cuma gününe kadar devam edecek fuarda DizaynVip by Erbakan Malkoç, 8. Hall 1 numaralı stantta yer alacak. Tasarımından yazılımına kadar vip araç dönüşümünde A’dan Z’ye her şeyin, DizaynVip Group Başkanı Erbakan Malkoç ve ekibi tarafından “Siz söyleyin, o yapsın” mottosuyla hayata geçirilen ve dünyanın en önemli isimlerinin sahip olmak için sıraya girdiği “DV-Diamond” ile fuara katılım gösterecek DizaynVip by Erbakan Malkoç, fuarın tüm ilgisini üzerine çekecek.

FUARA KATILAN TEK TÜRK FİRMASI

Dünyanın dört bir yanına dönüştürdüğü otomobilleri ihraç eden ve Mercedes-Benz’in vip araç dönüşümünde yetkili van partner’ı olan Erbakan Malkoç, fuarla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Uzun zamandır Çin’e yüksek katma değerli ihracat gerçekleştiriyoruz. Bu sene 17. kez düzenlenen ve dünyanın en önemli otomobil fuarları arasında yer alan Auto Shanghai 2017’ye katılım gösteren tek Türk firması olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Otomobil dönüşümünde tek Türk firması olarak katıldığımız 87. Cenevre Otomobil Fuarı’ndan sonra katıldığımız bu fuar, Türkiye’nin adını dünyanın dört bir yanına duyurmamıza olanak sunuyor.

196 PARÇA SESLE HAREKET EDEBİLİYOR

Cenevre Fuarı’nda hem 50 binin üzerinde ön sipariş almış hem de Rusya distribütörlük antlaşmamızı yapmıştık. Önemli iş bağlantıları kurmak açısından Çin Auto Shanghai Fuarı’ndan beklentilerimiz yüksek. Bugün Çinliler dünya otomobil üreticilerinin tasarımlarını taklit ederlerken, bizim tasarımlarımızı taklit edememeleri aslında teknolojide ve tasarımda ne kadar ileride olduğumuzu da gösteriyor. DV Diamond aracımızda tam 196 parçayı sesle hareket edebiliyoruz. 1,5 kilometre kablo kullandığımız, hand-made özelliği taşıyan DV-Diamond için 8 ay sıra beklemek gerekiyor.”

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s