Gastronomi festivali başlıyor

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü

GurmeFest – İstanbul’da Taraftarlar İle Buluşacak

Türkiye’nin en geniş kapsamlı Gastronomi festivali, Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali “GurmeFest – İstanbul” 11- 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Sarıyer Event Garden bahçelerinde misafirlerini ağırlayacak. Misafirler yalnızca yemek tadımlarıyla değil “Sağlıklı Yemek Yapıyoruz”, “Sağlıklı Yaşamda Cevizin Rolü” vb. Gastro Show ve söyleşilerle hem öğrenecek hem eğlenecek. Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün de katılımcılar arasında olduğu festivalde 4 gün boyunca 7’den 70’e tüm taraftarlar için sürpriz etkinlikler gerçekleşecek.gurmefest_konser

19 Nisan 2017, İstanbul. 0-17 yaş arası çocuk ve gençlerin sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak ve onları geleceğe Fenerbahçelilik duygusuyla hazırlamak için kurulan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün de katılımcılar arasında olduğu festivalde 4 gün boyunca 7’den 70’e tüm taraftarlar için sürpriz etkinlikler gerçekleşecek. Sarı-lacivert severler Sarıyer Event Garden bahçelerinde A 112 numaralı stant da Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nü ziyaret edebilirler.

“GurmeFest İstanbul”da Bol Yemek Çok Hareket

 “GurmeFest – İstanbul” Açık Hava Gurme Lezzetler Festivalinde 4 gün boyuncaFenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü davetler, piknikler, sunumlar yapılacak, mutfak sırları paylaşılacak, klasik lezzetlerimiz hatırlanacak ve yeni lezzetler tanıtılacak. Usta şeflerin ellerinden lezzetli yiyecekler, özel tariflerle hazırlanmış içecekler çeşitli eğlenceli aktivitelerle beraber ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Festival’de sadece eğlence değil ‘’sağlıklı’’ ve ‘’dinamik’’ yaşam için yapılacak etkinliklerle beraber misafirler lezzetli yemeklerin tadına varırken bir yandan da spor ve eğlenceli aktivitelerle baharın tadını çıkaracaklar.

 “GurmeFest – İstanbul” kapsamında yemek sanatının ustalarından Sedef İybar “Sağlıklı Yemek Yapıyoruz” konusu üzerine gerçekleştireceği Gastro Showu ile hayranlarıyla buluşurken, sevilen sunucu Wellness Eğitmeni Ece Vahapoğlu ise “Sağlıklı Yaşamda Cevizin Rolü” üzerine gerçekleştireceği söyleşisi ile ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s