Modada ilkbahar rüzgarı

Türkiye’nin en beğenilen ve takip edilen tasarımcılarının koleksiyonlarını aynı çatı altında satışa sunan Gizia Gate ilkbahar yaz sezonuyla birlikte bünyesine yepyeni markaları katarak büyümeye devam ediyor.

 

Yeni sezonda Selma Çilek, Boo Pala, House of OGAN, Sudietu ve Utin’in İlkbahar yaz koleksiyonları Türk modasının yenilikçi yüzü GIZIA GATE’de modaseverlerle buluşuyor.

 Selma Çilek, ilkbahar yaz Victorious koleksiyonunda gücünü zarafetinden alan kadınların hikayesini anlatıyor. Koleksiyonda vücudu saran kesimler ve dekolteler iddialı duruş sergilerken feminen kalıplar modern şehir kadını imzası niteliği taşıyor.

JAPON SOKAKLARINDAN İLHAM ALDI 

Sportif ve maskülen bir duruşu olan Boo Pala, ilkbahar yaz “Porcelain” koleksiyonunda Tokyo gençliğinin, Japon punk sokak modasının ve Buğu’nun seramik ve porselen takımlarından ilham alıyor. Koleksiyonda yoğun doku, desen ve tekstil teknolojileri yansıtılıyor.

Doğadan uzaklaşmadan şehir hayatına uyum sağlayan kadınları anlatan House of OGAN, sade, zamansız siluetler, geleneksel el işçiliği, doğal ve yüksek kaliteli materyallerden oluşuyor.

ROMANTİK, FEMİNEN VE ZARİF

Kült detayları modern bir üslupla yorumlayan Şansım Adalı, Sudi Etüz markasıyla ilkbahar yaz sezonunda romantik, feminen ve zarif çizgide duran kadınları anlatan bir koleksiyon sunuyor.

Egzotik yerler ve kültürler arasında bir köprü kurarak, gypse stilini seven kadınlar için yaratılan UTIN, ilkbahar yaz koleksiyonunda Burning Man Festivali’nin fantastik dünyasında yolculuğa çıkarıyor. Koleksiyonda doğunun oryantal zanaat geleneklerini, eklektik bir şekilde modern siluetlerle harmanlıyor.

Laurafed clutclar ile Gate’in yeni denim markası, kadın kombinlerin vazgeçilmez parçası 2nd one jeanler günün her saatinde sizi ve stilinizi baştan yaratıyor.

Yeni sezon gardrobunuzu oluştururken Türkiye’nin en beğenilen moda tasarımcılarının ilkbahar yaz koleksiyonlarını bir arada bulabileceğiniz Gizia Gate’e davetlisiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s